EDUKACIJOS

Mokinatės apie M. K. ČIurlionį?

Išbandykite mūsų turimas edukacijas

"Angelų takais" VR filmo peržiūra

Per 25 min. susipažįstama su 60 M. K. Čiurlionio paveikslų;

Paveikslus apjungia skambančios M. K. Čiurlionio simfoninės poemos ir M. Urbaičio muzika;

Menas pateikiamas vaikams priimtinoje technologinėje terpėje;

Įprasminant patirtį, edukacijos pabaigoje vaikai yra supažindinami su filme matytais M. K. Čiurlionio paveikslais.

Papildomos edukacijos

Daugeliui iš mūsų norisi, jog kiekvienas moksleivis po edukacijos išsineštų su savimi kuo daugiau naudos ir kitaip tariant, vos tik užvėrus duris nepamirštų visko, ką edukacijos metu girdėjo.

Vaizdo žaidimo "Kahoot" pagalba vaikai ne tik sužinos svarbiausius M.K. Čiurlionio gyvenimo įvykius, bet ir susipažins su menininko kūrybiniu keliu patys dalyvaudami ir aktyviai įsitraukdami į edukacijos veiklą.

Investuokite į moksleivius jau dabar

Edukacijų kainos

VILNIUS

10€

moksleiviui

KAUNAS

12,5 €

moksleiviui

DRUSKININKAI

10€

moksleiviui

Dažniausiai pasitaikantys klausimai

DUK

Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ yra tinkamas visų amžiaus grupių žiūrovams, tad net ir mažiausi žiūrovai liks nustebinti bei sužavėti.

- Kaunas: vieno seanso metu gali dalyvauti 10 asmenų. Kol viena dalis grupės žiūri patirtį, kita grupė, lydimą mokytojo gali apžiūrėti muziejuje esančias parodas bei Čiurlionio paveikslų originalus. Taip pat yra galimybė rinktis papildomą edukaciją su muziejaus edukatoriais, kurie užims vaikus papildoma veikla.

- Vilnius: vieno seanso metu dalyvauti gali 16 asmenų. Turime ir papildomų edukacijų, tad kol vieni keliauja „Angelų takais“ kiti gali išbandyti kitas turimas priemones ir įrangą erdvėje.

- Druskininkai: vieno seanso metu dalyvauti gali 6 asmenys.

Taip, dalyvaujant su kultūros pasu, reikėtų užpildyti paraišką ir ją pateikti kultūros paso puslapyje. Atsakingas asmuo su jumis susisieks ir padės suorganizuoti atvykimą jums patogiu laiku. 

Atsitikus neplanuotiems įvykiams, visada mums praneškite ir jūsų rezervaciją perkelsime kitai, jums tinkamai datai.

Norime, kad iš edukacijos laimingi išeitų ne tik vaikai bet taip pat ir mokytojai, tad lydinčiam asmeniui dovanojame nemokamą peržiūrą.

Deja, tačiau į mokyklas patys nevažiuojame, kadangi edukacijai reikalinga įranga ir erdvė yra nekilnojama. Mūsų turimos vietos yra patogiose lokacijose, tad kviečiame apsilankyti mūsų erdvėse  Vilniuje, Kaune ir Druskininkuose.

Kyla papildomų klausimų?

Pakalbėkime

Evelina Tarulytė

Edukacijų vadovė
T: +37066954648| E: evelina@vrspot.lt